Lessenrooster per weekdag

Maandag

  • Modern B1 (1e – 3/4e middelbaar)
    maandag – 18:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop A1 (1e – 3e middelbaar) – VOLZET ! (Zie Street A2)
    maandag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop B (4e – 5/6e middelbaar)
    maandag- 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)

Dinsdag

  • Streetdance/HipHop A2 (1e – 3e middelbaar)
    dinsdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Children (Inside Out/ via selectie)
    dinsdag – 17:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Juniors (Gravity/via selectie)
    dinsdag 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Woensdag

  • Kleuters 4 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    woensdag – 16:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 1A (1e & 2e lrj.)
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 2A (3e & 4e lrj.)
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 3A (5e & 6e lrj.)
    woensdag – 19:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet A1 (3e kleuterkl. – 1e lrj.)
    woensdag – 13:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet B1 (2e – 4e/5e lrj. of niveau)
    woensdag – 14:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Modern Clipdance Children/ via selectie (1e – 6e lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    woensdag – 17:30-19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Modern B2 ( 4d middelbaar +)
    woensdag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern WedstrijdTeam Adults 15+ (Felicity/via selectie)
    woensdag – 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Jun./Adults (Blaze/via selectie)
    woensdag – 16:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Donderdag

  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 1 (X-Cite)
    donderdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Volwassenen (Low /Mid Level)
    donderdag – 20:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Zumba (17+) ! Start vanaf 13 sept.
    donderdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Vrijdag

  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) Nieuw !!
    vrijdag – 19:30-20:45
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kids 1B (1e – 3e lrj.)
    vrijdag – 17:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • KIDS DanceMix 1 Heultje (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    vrijdag – 18:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Heultje (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    vrijdag – 19:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Kids 2B (3e & 4e lrj.) – VOLZET ! (Zie Kids 1A – 1B – Kids Mix (2-4e lrj. ) of DanceMix Zoerle-P./Heultje)
    vrijdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 3B (5e & 6e lrj.)
    vrijdag – 18:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance / J&T 1 (1ste – 6de lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Clipdance / J&T 2 High Lev. (via selectie)
    vrijdag – 18:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Modern WedstrijdTeam Juniors (Lavinia/via selectie)
    vrijdag – 19:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance Jun./Adults -J&T (12+ /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 19:30 / zat. tss. 10:00-12:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) Nieuw !!
    vrijdag – 19:30-20:45
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco / Freestyle C (17+ min. 2 jaar ervaring)
    vrijdag – 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Volwassenen / Disco Wedstrijd Team Adults 2 (Disco Fever)
    vrijdag – 20:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Streetdance/HipHop C (17+ )
    vrijdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Streetdance/HipHop High Level (15+/ min. 3j. erv.) )
    vrijdag – 19:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Juniors (Massive Attack/via selectie)
    vrijdag – 17:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Adults (Unity/via selectie)
    vrijdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Adults (LMNT /via selectie)
    vrijdag – 21:00
    SS / Sporta (sportschuur)

Zaterdag

  • Kleuters 1 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zaterdag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 2 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zaterdag – 11:00
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kids 1C (1e & 2e lrj.) – VOLZET ! (Zie Kids 1A – 1B – Kids Mix (2-4e lrj. ) of DanceMix Zoerle-P./Heultje)
    zaterdag – 11:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.)
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • KIDS DanceMix 1 Zoerle-P. (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    zaterdag – 09:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Zoerle-P. (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    zaterdag – 10:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.)
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern A ( 8 -13 j.)
    zaterdag – 13:00
    SP / Sporta (spiegelzaal)
  • Disco A+B/ Freestyle (1e – 4e/5e mb)
    zaterdag – 13:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Startkl. (MiniPops)
    zaterdag – 09:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Mid.kl. (DancPops)
    zaterdag – 11:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Children (Discolicious)
    zaterdag – 12:45
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Juniors Mid.kl (Clarity)
    zaterdag – 12:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 2 (Next Level)
    zaterdag – 14:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/ Streetdance Gemengd 1 (2e – 4e lrj.)
    zaterdag – 13:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Gemengd 2 (5e – 6e lrj.)
    zaterdag – 14:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop Street High Lev. + Clipdance ( 9j – 14j/ via selectie))
    zaterdag – 15:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Jongens (2e lrj. – … )
    zaterdag – 16:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Street Jongens DemoTeam “No Name” ( via selectie)
    zaterdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)

Zondag

  • MINI-kleuters 1 (1e kleuterkl./ Heracles Westerlo)
    zondag – 11:15
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • MINI-Kleuters 2 (1e kleuterkl./ BS De Springplank – Zoerle-Parwijs)
    zondag – 10:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters 3 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zondag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters Zoerle-P. (2e & 3e kleuterkl.)
    zondag – 11:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters Heultje (2e & 3e kleuterkl.)
    zondag – 11:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Ballet A2 (3e kleuterkl. – 1e lrj.)
    zondag – 11:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet B2 (2e – 4e/5e lrj. of niveau)
    zondag – 10:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet C1 (vanaf 5e/6e lrj. of niveau)
    zondag – 12:00
    H1 / Heracles (achteraan)

Nog meer weten over onze danslessen?

Dansstudio Shake logo
De beste dansschool van De Kempen en daarbuiten!
Some Call It Dancing… We Call It Living!
Hip hop to the top!

Privacybeleid
Copyright © 2024 Dansstudio Shake - Gemaakt met passie door Digital Work in Herselt