Lessenrooster per weekdag

Maandag

  • Modern B1 (1e – 3/4e middelbaar) !! OPEN LES: MA 10/6/2024
    maandag – 18:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop A1 (1e – 3e middelbaar))
    maandag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop B (4e – 5/6e middelbaar)
    maandag- 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)

Dinsdag

  • Streetdance/HipHop A2 (1e – 3e middelbaar)
    dinsdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Children (Inside Out/ via selectie)
    dinsdag – 17:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Juniors (Gravity/via selectie)
    dinsdag 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Woensdag

  • Kleuters 4 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo) !! OPEN LES: WOE 12+19/6/2024
    woensdag – 16:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 1A (1e & 2e lrj.) !! OPEN LES: WOE 19/6/2024
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 2A (3e & 4e lrj.) !! OPEN LES: WOE 12/6/2024
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 3A (5e & 6e lrj.) !! OPEN LES: WOE 12/6/2024
    woensdag – 19:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet A1 (3e kleuterkl. – 1e lrj.)
    woensdag – 13:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet B1 (2e – 4e/5e lrj. of niveau) !! OPEN LES: WOE 19/6/2024
    woensdag – 14:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Modern Clipdance Children/ via selectie (1e – 6e lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    woensdag – 17:30-19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Modern B2 ( 4d middelbaar +)
    woensdag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern WedstrijdTeam Adults 15+ (Felicity/via selectie)
    woensdag – 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Jun./Adults (Blaze/via selectie)
    woensdag – 16:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Donderdag

  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 1 (X-Cite)
    donderdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Volwassenen (Low /Mid Level) !! OPEN LES: DO 13 + 20/6/2024
    donderdag – 20:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Zumba (17+) ! Start vanaf sept. !! OPEN LESSEN: sept. 2024
    donderdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)

Vrijdag

  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) Nieuw !! !! OPEN LES: VRIJ 21/6/2024
    vrijdag – 19:30-20:45
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kids 1B (1e – 3e lrj.) !! OPEN LES: VRIJ 14+21/6/2024
    vrijdag – 17:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • KIDS DanceMix 1 Heultje (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance) !! OPEN LES: VRIJ 14/6/2024
    vrijdag – 18:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Heultje (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    vrijdag – 19:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Kids 2B (3e & 4e lrj.) !! OPEN LES: VRIJ 14/6/2024
    vrijdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 3B (5e & 6e lrj.) !! OPEN LES: VRIJ 21/6/2024
    vrijdag – 18:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance / J&T 1 (1ste – 6de lrj. /Wedstrijd vrijblijvend) !! OPEN LESSEN: juli-aug.-sept. Info volgt later.
    vrijdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Clipdance / J&T 2 High Lev. (via selectie) !! OPEN LESSEN: juli-aug.-sept. Info volgt later.
    vrijdag – 18:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Modern WedstrijdTeam Juniors (Lavinia/via selectie)
    vrijdag – 19:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance Jun./Adults -J&T (12+ /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 19:30 / zat. tss. 10:00-12:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) OPEN LES: VRIJ 21/6/2024
    vrijdag – 19:30-20:45
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco / Freestyle C (17+ min. 2 jaar erv.) !! OPEN LES: VRIJ 21/6/2024
    vrijdag – 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Volwassenen / Disco Wedstrijd Team Adults 2 (Disco Fever)
    vrijdag – 20:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Streetdance/HipHop C (17+ )
    vrijdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Streetdance/HipHop High Level (15+/ min. 3j. erv.) )
    vrijdag – 19:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Juniors (Massive Attack/via selectie)
    vrijdag – 17:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Adults (Unity/via selectie)
    vrijdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Adults (LMNT /via selectie)
    vrijdag – 21:00
    SS / Sporta (sportschuur)

Zaterdag

  • Kleuters 1 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo) / !! OPEN LES: ZA 8/6/2024
    zaterdag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 2 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo) !! OPEN LES: ZA 15/6/2024
    zaterdag – 11:00
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kids 1C (1e & 2e lrj.) !! OPEN LES: ZA 8/6/2024
    zaterdag – 11:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.) !! OPEN LES: ZA 15/6/2024
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • KIDS DanceMix 1 Zoerle-P. (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance) !! OPEN LES: ZA 15/6/2024
    zaterdag – 09:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Zoerle-P. (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    zaterdag – 10:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.) !! OPEN LES: ZA 15/6/2024
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern A ( 8 -13 j.) !! OPEN LES: ZA 15/6/2024
    zaterdag – 13:00
    SP / Sporta (spiegelzaal)
  • Disco A+B/ Freestyle (1e – 4e/5e mb) !! OPEN LES: ZA 22/6/2024
    zaterdag – 13:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Startkl. (MiniPops)
    zaterdag – 09:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Mid.kl. (DancPops)
    zaterdag – 11:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Children (Discolicious)
    zaterdag – 12:45
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Juniors Mid.kl (Clarity)
    zaterdag – 12:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 2 (Next Level)
    zaterdag – 14:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/ Streetdance Gemengd 1 (2e – 4e lrj.) !! OPEN LES: ZA 22/6/2024
    zaterdag – 13:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Gemengd 2 (5e – 6e lrj.) !! OPEN LES: ZA 22/6/2024
    zaterdag – 14:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop Street High Lev. + Clipdance ( 9j – 14j/ via selectie))
    zaterdag – 15:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Jongens (2e lrj. – … )
    zaterdag – 16:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Street Jongens DemoTeam “No Name” ( via selectie)
    zaterdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)

Zondag

  • MINI-kleuters 1 (1e kleuterkl./ Heracles Westerlo) / !! OPEN LES: Zon 16/6/2024
    zondag – 11:15
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • MINI-Kleuters 2 (1e kleuterkl./ BS De Springplank – Zoerle-Parwijs) / !! OPEN LES: Zon 16/6
    zondag – 10:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters 3 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo) !! OPEN LES: ZON 16/6/2024
    zondag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters Zoerle-P. (2e & 3e kleuterkl.) !! OPEN LES: ZON 16/6/2024
    zondag – 11:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters Heultje (2e & 3e kleuterkl.) !! OPEN LES: ZON 16/6/2024 mogelijk in Zoerle-Parwijs
    zondag – 11:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Ballet A2 (3e kleuterkl. – 1e lrj.) !! OPEN LES: ZON 23/6/2024
    zondag – 11:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet B2 (2e – 4e/5e lrj. of niveau) !! OPEN LES: ZON 23/6/2024
    zondag – 10:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet C1 (vanaf 5e/6e lrj. of niveau)
    zondag – 12:00
    H1 / Heracles (achteraan)

Nog meer weten over onze danslessen?

Dansstudio Shake logo
De beste dansschool van De Kempen en daarbuiten!
Some Call It Dancing… We Call It Living!
Hip hop to the top!

Privacybeleid
Copyright © 2024 Dansstudio Shake - Gemaakt met passie door Digital Work in Herselt