Lessenrooster op dansstijl

Kleuterdans

  • MINI-kleuters 1 (1ste kleuterklas)
    zondag – 11:15u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • MINI-Kleuters 2 (1ste kleuterklas)
    zondag – 10:00u
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters 1 (2de & 3de kleuterklas)
    zaterdag – 10:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 2 (2de & 3de kleuterklas)
    zaterdag – 11:00u
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kleuters 3 (2de & 3de kleuterklas)
    zondag – 10:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 4 Woe (2de & 3de kleuterklas)
    woensdag – 16:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 5 (2de & 3de kleuterklas)
    zondag – 11:00u
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)

Kidsdance

  • Kids 1A (1ste & 2de leerjaar)
    woensdag – 18:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 1B (1ste & 2de leerjaar)
    vrijdag – 17:30u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 1C (1ste & 2de leerjaar)
    zaterdag – 11:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • DANCE-MIX 1 (1ste – 3/4de leerjaar)
    zaterdag – 9:30u
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • DANCE-MIX 2 (4de – 6de leerjaar)
    zaterdag – 10:30u
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kids 2A (3de & 4de leerjaar)
    woensdag – 18:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 2B (3de & 4de leerjaar)
    vrijdag – 18:30u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 3A (5de & 6de leerjaar)
    woensdag – 19:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 3B (5de & 6de leerjaar)
    vrijdag – 18:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • G – Dans
    zaterdag 10:00
    H1 / Heracles (achteraan)

Ballet

  • Ballet A1 (3de kleuterklas – 1ste leerjaar)
    woensdag – 13:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet A2 (3de kleuterklas & 1ste leerjaar)
    zondag – 11:15u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet B1 (2de – 4de leerjaar)
    woensdag – 14:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet B2 (2de tot 4de leerjaar)
    zondag – 10:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet C1 (vanaf 5de leerjaar)
    woensdag – 14:30u
    H1 / Heracles (achteraan)

Jazz/Modern

  • Clipdance Modern (1ste – 6de lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    woensdag – 17:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Modern Clipdance/Techniek (1e – 6e lrj. / Wedstrijden zijn vrijblijvend) )
    zaterdag 11:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern A ( 9 tot 13 jaar)
    vrijdag – 18:00
    SP / Sporta (spiegelzaal)
  • Modern B1 (1e – 3/4e middelbaar)
    maandag – 18:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern B2 (3/4de middelbaar +)
    woensdag – 19:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern Team Juniors 1 (Lavinia)
    vrijdag – 19u30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Modern Smallgroup Juniors 2 (Kikonia)
    vrijdag – 19u30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Volwassenen A (Low /Mid Level)
    donderdag – 20:30u
    H1 / Heracles (achteraan)

HipHop/Streetdance/Girly

  • Clipdance HipHop/Streetdance (1ste – 6de lrj. / Wedstrijden vrijblijvend)
    zaterdag – 16:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/ Streetdance Gemengd 1 (2de – 4de leerjaar)
    zaterdag – 13:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Gemengd 2 (5de – 6de leerjaar)
    zaterdag – 14:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Streetdance/HipHop A (1e – 3/4de middelbaar)
    maandag – 19:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop B (3/4de – 5/6de middelbaar)
    maandag- 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HIpHop C (17+ )
    vrijdag – 20:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Street /HipHop H.Lev. 12+ (via selectie 1ste lessen)
    zaterdag – 14:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Streetdance Jongens 2 (vanaf 3e leerjaar)
    zaterdag – 16:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Street Jongens DemoTeam “No Name” ( via selectie)
    zaterdag – 17:30u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Team Children (Inside Out)
    dinsdag – 17u30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Team Juniors (Massive Attack)
    vrijdag – 17u30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Smallgr. Juniors 1(New)
    dinsdag 19:00 (Beelt. of SS)
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Smallgr. Juniors 2 (Blaze)
    woensdag – 16:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Team Adults (Unity)
    vrijdag – 20u
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Smallgr. Adults (LMNT)
    vrijdag – 21u
    SS / Sporta (sportschuur)

Breakdance

Cheerleaders

Disco/Freestyle

  • Disco J &T 1/Clipdance (1ste – 6de lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 17:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance High Lev.
    vrijdag – 17:00u (of 18:00 )
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco A+B/ Freestyle (1e – 5e mb)
    zaterdag – 13:00u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco / Freestyle C (17+ min. 2 jaar ervaring)
    vrijdag – 19:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Team Kids Startkl. (MiniPops)
    zaterdag – 09:30u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Team Kids Mid.kl. (DancPops)
    zaterdag – 11:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Smallgroup Children (Discolicious)
    zaterdag – 12:45u
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Team Juniors Mid.kl (Clarity)
    zaterdag – 12:30u
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Smallgroup Juniors 2 (Next Level)
    zaterdag – 14:00u
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Team Adults (Rhythm Inside)
    Zaterdag – 11:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Volwassenen B/ DiscoTeam Adults 2 (Disco Fever)
    vrijdag – 20:30u
    H2 / Heracles (naast spinning)

Jumps & Turns

  • Disco Midl.-Highl. /J&T 13+
    donderdag – 19:00u
    H1 / Heracles (achteraan)

Zumba

  • Zumba (16+)
    donderdag – 20:00u
    B / Beeltjens (zwembad)
Nog meer weten over onze danslessen?
Dansstudio Shake logo
De beste dansschool van De Kempen en daarbuiten!
Lid van Dansfederatie
Shake for everyone!

Al meer dan 20 jaar mogen we de coolste moves aanleren aan dansers van klein tot groot!

Hip hop to the top!

Privacybeleid
Copyright © 2022 Dansstudio Shake - Gemaakt met passie door Digital Work in Herselt