Lesrooster

UURROOSTER SEIZOEN 2023-2024

Zoek hier ”jouw dansles per stijl, leeftijd of weekdag in het enorme aanbod van Dansstudio Shake!

(Uurrooster 2023-2024 in PDF: volgt later)

START LESSEN:  4 september  2023

GRATIS PROEFLESSEN:  4 – 18 september tijdens de gewone lesuren !

 

Alle lessen

  • MINI-kleuters 1 (1e kleuterkl./ Heracles Westerlo)
    zondag – 11:15
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • MINI-Kleuters 2 (1e kleuterkl./ BS De Springplank – Zoerle-Parwijs)
    zondag – 10:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • MINI-Kleuters 3 (1e kleuterkl./ BS De Klimboom – Heultje)
    Zondag – 10:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Kleuters 1 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zaterdag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 2 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zaterdag – 11:00
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kleuters 3 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    zondag – 10:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters 4 (2e & 3e kleuterkl./ Westerlo)
    woensdag – 16:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kleuters Zoerle-P. (2e & 3e kleuterkl.)
    zondag – 11:00
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • Kleuters Heultje (2e & 3e kleuterkl.)
    zondag – 11:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) Nieuw !!
    vrijdag – 19:30-20:45
    H3 / Heracles (spinning)
  • Kids 1A (1e & 2e lrj.)
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 1B (1e – 3e lrj.)
    vrijdag – 17:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 1C (1e & 2e lrj.) – VOLZET ! (Zie Kids 1A – 1B – Kids Mix (2-4e lrj. ) of DanceMix Zoerle-P./Heultje)
    zaterdag – 11:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.)
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • KIDS DanceMix 1 Zoerle-P. (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    zaterdag – 09:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 1 Heultje (1e – 3/4e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    vrijdag – 18:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Zoerle-P. (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    zaterdag – 10:30
    ZP / BS De Springplank Zoerle-Parwijs (sportzaal)
  • KIDS DanceMix 2 Heultje (4e – 6e lrj./ Mix Hiphop-Kidsdance)
    vrijdag – 19:00
    HEU / BS De Klimboom Heultje (sportzaal)
  • Kids 2A (3e & 4e lrj.)
    woensdag – 18:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 2B (3e & 4e lrj.) – VOLZET ! (Zie Kids 1A – 1B – Kids Mix (2-4e lrj. ) of DanceMix Zoerle-P./Heultje)
    vrijdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids Mix /Kids 2C (2e-4e lrj.)
    zaterdag – 10u-11u
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Kids 3A (5e & 6e lrj.)
    woensdag – 19:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Kids 3B (5e & 6e lrj.)
    vrijdag – 18:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Disco Clipdance / J&T 1 (1ste – 6de lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Clipdance / J&T 2 High Lev. (via selectie)
    vrijdag – 18:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Ballet A1 (3e kleuterkl. – 1e lrj.)
    woensdag – 13:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet A2 (3e kleuterkl. – 1e lrj.)
    zondag – 11:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet B1 (2e – 4e/5e lrj. of niveau)
    woensdag – 14:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Ballet B2 (2e – 4e/5e lrj. of niveau)
    zondag – 10:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Ballet C1 (vanaf 5e/6e lrj. of niveau)
    zondag – 12:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern Clipdance Children/ via selectie (1e – 6e lrj. /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    woensdag – 17:30-19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Modern A ( 8 -13 j.)
    zaterdag – 13:00
    SP / Sporta (spiegelzaal)
  • Modern B1 (1e – 3/4e middelbaar)
    maandag – 18:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern B2 ( 4d middelbaar +)
    woensdag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Modern WedstrijdTeam Juniors (Lavinia/via selectie)
    vrijdag – 19:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Modern WedstrijdTeam Adults 15+ (Felicity/via selectie)
    woensdag – 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco Clipdance Jun./Adults -J&T (12+ /Wedstrijden zijn vrijblijvend)
    vrijdag – 19:30 / zat. tss. 10:00-12:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • MUSICAL – (3e lrj. – …. ) Nieuw !!
    vrijdag – 19:30-20:45
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco A+B/ Freestyle (1e – 4e/5e mb)
    zaterdag – 13:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Disco / Freestyle C (17+ min. 2 jaar ervaring)
    vrijdag – 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Startkl. (MiniPops)
    zaterdag – 09:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Kids Mid.kl. (DancPops)
    zaterdag – 11:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Children (Discolicious)
    zaterdag – 12:45
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Disco Wedstrijd Team Juniors Mid.kl (Clarity)
    zaterdag – 12:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 1 (X-Cite)
    donderdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Smallgroup Juniors 2 (Next Level)
    zaterdag – 14:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Team Adults (Rhythm Inside)
    Zaterdag – 11:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Disco Wedstrijd Smallgr. Adults (Level Up)
    Zaterdag – 10:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • Volwassenen (Low /Mid Level)
    donderdag – 20:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Volwassenen / Disco Wedstrijd Team Adults 2 (Disco Fever)
    vrijdag – 20:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Zumba (17+) ! Start vanaf 13 sept.
    donderdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/ Streetdance Gemengd 1 (2e – 4e lrj.)
    zaterdag – 13:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Streetdance Gemengd 2 (5e – 6e lrj.)
    zaterdag – 14:00
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop Street High Lev. + Clipdance ( 9j – 14j/ via selectie))
    zaterdag – 15:00u
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • Streetdance/HipHop A1 (1e – 3e middelbaar) – VOLZET ! (Zie Street A2)
    maandag – 19:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop A2 (1e – 3e middelbaar)
    dinsdag – 18:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop B (4e – 5/6e middelbaar)
    maandag- 20:00
    H1 / Heracles (achteraan)
  • Streetdance/HipHop C (17+ )
    vrijdag – 20:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • Streetdance/HipHop High Level (15+/ min. 3j. erv.) )
    vrijdag – 19:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Streetdance Jongens (2e lrj. – … )
    zaterdag – 16:30
    H2 / Heracles (naast spinning)
  • HipHop/Street Jongens DemoTeam “No Name” ( via selectie)
    zaterdag – 17:30
    H1 / Heracles (achteraan)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Children (Inside Out/ via selectie)
    dinsdag – 17:30
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Juniors (Massive Attack/via selectie)
    vrijdag – 17:30
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Juniors (Gravity/via selectie)
    dinsdag 19:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Jun./Adults (Blaze/via selectie)
    woensdag – 16:00
    B / Beeltjens (zwembad)
  • HipHop/Street Wedstrijd Team Adults (Unity/via selectie)
    vrijdag – 20:00
    SS / Sporta (sportschuur)
  • HipHop/Street Wedstrijd Smallgr. Adults (LMNT /via selectie)
    vrijdag – 21:00
    SS / Sporta (sportschuur)
Nog meer weten over onze danslessen?
Dansstudio Shake logo
De beste dansschool van De Kempen en daarbuiten!
Some Call It Dancing… We Call It Living!
Hip hop to the top!

Privacybeleid
Copyright © 2024 Dansstudio Shake - Gemaakt met passie door Digital Work in Herselt