Lessenrooster 2019 - 2020 (Inschrijven nieuwe leden vanaf 1/8/2019 !)

LESSENROOSTER 2019-2020  (onder voorbehoud).

 

Groep Leeftijd Uur Zaal
Mini-Kleuters °2016            Proeflessen 16/6 + 23/6 zo. 11.15-12.15u Heracles 3
Kleuters 1 °2014-2015    Proeflessen 22/6  za. 10u-11u Heracles 2
Kleuters 2 °2014-2015    Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 11u-12u Heracles 2
Kleuters 3 °2014-2015    Proeflessen 16/6 + 23/6 zo. 10u-11u  
Heracles 2
Kids 1A 1ste-2de lj      Proeflessen 12/6 + 26/6 wo. 18u-19u Heracles 1
Kids 1B 1ste -2de lj     Proeflessen 14/6 + 21/6 vrij. 17.30- 18.30u Heracles 2
Kids 1C 1ste -2de lj     Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 10u-11u  
Heracles 1
Kids 2A 3de-4de lj       Proeflessen 12/6 + 19/6 wo. 18u-19u Heracles 2
Kids 2B 3de-4de lj       Proeflessen  21/6 + 28/ vrij. 17.30-18.30u Heracles 1
Kids 2C 3de-4de lj       Proeflessen Kids 2B of september 2019 di.19u-20u Heracles 1
Kids 3A 5de-6de lj       Proeflessen 12/6 + 19/6 wo. 19u-20u Heracles 2
Kids 3B 5de-6de lj       Proeflessen 14/6 + 21/6 vrij 18.30-19.30u Heracles 2
Ballet A1 3e klklas – 1e lj  Proeflessen 19/6 + 26/6 wo. 13.30-14.30u Heracles 2
Ballet A2 3e klklas – 1e lj  Proeflessen 16/6 + 23/6 zo. 11u-12u Heracles 1
Ballet B1 2de-4de lj        Proeflessen 19/6 + 26/6 wo. 14.30-15.30 Heracles 2
Ballet B2 2de-4de lj        Proeflessen 16/6 + 23/6 zo. 10u-11u Heracles 1
Ballet C1 + 4de lj            Proeflessen 12/6 + 19/6 wo. 13.30-14.30 Heracles 2
Ballet Company (+ 4de lj / selectie) wo. 14.30-15.30 Heracles 2
Ballet D + 2de mb          Proeflessen DO 13/6 + 20/6 van 18u30-19u30 Heracles 1 !! woe. 15.30-16.30u Heracles 2
Jazz/Modern A (9j-12j)              Proeflessen 16/6 + 23/6 zon. 11u30-12u30 Beeltjens
Jazz/Modern CO (high level 9j-12j/ via selectie 1e les) zat. 14u15-15u15 Heracles 1
Jazz/Modern B1 +1ste  mb         Proeflessen 24/6 ma. 19u30-20u30 Heracles 1
Jazz/Modern B2 +1ste  mb         Proefles 12/6 + 26/6 woe. 19u-20u Heracles 1
Jazz/Modern C (High level / via selectie) woe. 13u-14u Beeltjens (1)
JUMPS & TURNS 1 (vanaf 6j / Beginn. + semi-gevord. wedstrijddansers) Proeflessen sept. 2019 ma. 18u30-19u30 Heracles 1
JUMPS & TURNS 2 (°2007-°2010 / Gevord. wedstrijddansers / via selectie 1e les) za 15u15-16u15 Beeltjens
DISCO TECHNIEK (°2007- ° …/ min. 2j wedstrijdervaring)  Proeflessen sept. 2019 za 15u-16u Beeltjens
Urban (hiphop/str) 1 2e-4de lj (gemengd) Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 14u-15u Heracles 2
Urban (hiphop/str) 2 5de-6e lj (gemengd) Proeflessen 15/6 + 22/6       za. 13u-14u Heracles 2
Hiphop Jongens 1 2de-4de lj        Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 16u30-17u30 Heracles 3
Hiphop Jongens 2 (vanaf 5de lj)     Proeflessen sept. 2019 za. 16u30-17u30 Heracles 2
Hiphop Jongens 3 (gevorderden)   Proeflessen sept. 2019 za. 16u-17u Heracles 1
Hiphop Jongens 4 (selectie) za. 17u30-18u30 Heracles 1
Breakdance A (beginn. vanaf 7j) Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 10u-11u Heracles 3
Breakdance B (gevorderden)      Proeflessen 15/6 + 22/6 za. 11u-12u Heracles 3
Freestyle A 1ste-2de mb        Proeflessen 22/6 + sept. za. 13u-14u Heracles 1
Freestyle B 3de-5de mb         Proeflessen 14/6 + 21/6 SPORTA 19u30-20u30 !! vrij. 17u30-18u30 Beeltjens
Freestyle C 17j+ (min.2j erv.)  Proeflessen 15/6 + 22/6 HERACLES 2 !! vrij. 19u45-20u45 Beeltjens
GIRLY (Urban/street)  2e mb +              Proeflessen sept. 2019 di. 19u-20u  Sporta
Streetdance A 1ste-2de mb        Proeflessen sept. 2019 di. 18u-19u Sporta
Streetdance B 3de-5de mb        Proeflessen sept. 2019 vrij. 19u – 20u Sporta
Streetdance C 17j+ (min.2j erv.)  Proeflessen 14/6 + 21/6 vrij. 18u45-19u45 Beeltjens
Street High level 1  (°2010 – °2004 / selectie via 1e proefles sept.) woe. 17u-18u of 18u-19u  Hera/Beeltjens
Street High level 2  (°2007 – °20.. / selectie via 1e proefles / hoogste niveau) (Nog te bepalen)  (Nog te bepalen)
Volwassenen A Vanaf 18j (begin.)  Proeflessen 13/6 + 20/6  do. 20u30-21.30u Heracles 1
Volw. B/ADULTS 2 Vanaf 18j (gevord. / Keuze gewone les of deelname Wedstrijdteam) Proeflessen 14/6 + 21/6  Heracles 2 vrij. 20u45-21u45 Hera 2 of Beeltjens
ZUMBA Vanaf 16j   Proeflessen september 2019 do. 19u30-20.30u Heracles 1

Wedstrijd- en demoteams – enkel na auditie

Groep Leeftijd Uur Zaal
DISCO
Team Disco Kids Startkl. (MP) 1e-5e lj za. 9u30-11u Beeltjens
Team Disco Kids Midd.kl.(DP) 1e-5e lj za. 11u-12u30 Beeltjens
Team Disco Juniors Midd.kl (…) + 11j za. 12u30-14u sporta
Team Disco Adults (RI) + 15j za. 10u30-12u00 Sporta
Smallgroup Disco Mini-kids (LP) 1e-5e lj za. 12u45-14u00 (o.v.) Beeltjens
Smallgroup Disco Kids (LM) 1e-5e lj vrij. 18u30-19u30 (o.v.) Heracles 1
Smallgroup Disco Juniors 1 (NL) + 11j za. 14u-15 Sporta
Smallgroup Disco Adults (LU) + 15j do. 19u-20u Heracles 2
STREET
Team Street Kids  (BT) 2de-5de lj di. 17u30-19u00 Hera 1
Team Street Juniors  (MA) + 11j vrij. 17u30-18u45 Sporta
Team Street Adults  (NR) Vanaf 15j vrij. 20u-21.30u Sporta/Hera 2
Smallgroup Street Juniors  (STRSM) + 11j din. 20u-21u Sporta
MODERN
Team Modern Co Kids/Juniors  (New)  + 10j vrij. 19u30-20u30 Heracles 1
Team Modern Co Adults  (OR)  + 14j woe. 14u-15u Beeltjens