Lessenrooster 2019 - 2020 (Inschrijven nieuwe leden vanaf 1/8/2019 !)

LESSENROOSTER 2019-2020  (onder voorbehoud).

(Lessenrooster per weekdag o.v.: Proeflessen-Lessenrooster Dansstudio Shake 2019-2020.docx)

 

Groep Leeftijd Uur Zaal
Mini-Kleuters °2016            Proeflessen Zo  1+15+22 sept.  zo. 11.15-12.15u Heracles 3
Kleuters 1 °2014-2015    Proeflessen Za  7+14+21 sept.  za. 10u-11u Heracles 2
Kleuters 2 °2014-2015    Proeflessen Za  7+14+21 sept.. za. 11u-12u Heracles 2
Kleuters 3 °2014-2015    Proeflessen Zo  1+15+22 sept. zo. 10u-11u  
Heracles 2
Kids 1A 1ste-2de lj      Proeflessen Woe 4+11+18 sept.  wo. 18u-19u Heracles 1
Kids 1B 1ste -2de lj     Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 17.30- 18.30u Heracles 2
Kids 1C 1ste -2de lj     Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 10u-11u  
Heracles 1
Kids 2A 3de-4de lj       Proeflessen Woe 4+11+18 sept.  wo. 18u-19u Heracles 2
Kids 2B 3de-4de lj       Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 17.30-18.30u Heracles 1
Kids 2C 3de-4de lj       Proeflessen Di 3+10+17 sept. di.19u-20u Heracles 1
Kids 3A 5de-6de lj       Proeflessen Woe 4+11+18 sept.  wo. 19u-20u Heracles 2
Kids 3B 5de-6de lj       Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij 18.30-19.30u Heracles 2
Ballet A1 3e klklas – 1e lj  Proeflessen Woe 11+18 sept. (Eerste week geen les !) wo. 13.30-14.30u Heracles 2
Ballet A2 3e klklas – 1e lj  Proeflessen Zo  1+15+22 sept. zo. 11u-12u Heracles 1
Ballet B1 2de-4de lj        Proeflessen Woe 11+18 sept. (Eerste week geen les !) wo. 14.30-15.30 Heracles 2
Ballet B2 2de-4de lj        Proeflessen Zo  1+15+22 sept. zo. 10u-11u Heracles 1
Ballet C1 + 4de lj            Proeflessen Woe 11+18 sept. (Eerste week geen les !) wo. 13.30-14.30 Heracles 2
Ballet Company (+ 4de lj / selectie)  (Eerste week geen les !) wo. 14.30-15.30 Heracles 2
Ballet D + 2de mb          Proeflessen Woe 11+18 sept. (Eerste week geen les !) woe. 15.30-16.30u Heracles 2
Jazz/Modern A (9j-12j)              Proeflessen Zo  1+15+22 sept. zon. 11u30-12u30 Beeltjens
Jazz/Modern Co Kids (high level 8j-12j/ via selectie eerste lessen:  Za  7+14  sept. zat. 14u00-15u00 Beeltjes
Jazz/Modern B1 +1ste  mb         Proeflessen Ma 2+9+16 sept. ma. 19u30-20u30 Heracles 1
Jazz/Modern B2 +1ste  mb         Proeflessen Woe 4+11+18 sept.  woe. 19u-20u Heracles 1
Jazz/Modern HL (High level / selectie via proefles ) woe. 13u-14u Beeltjens (1)
Jumps & Turns 1/ DiscoTechniek (vanaf 6j / Beginn. + semi-gevord. wedstrijddansers) Proeflessen Ma 2+9+16 sept. ma. 18u30-19u30 Heracles 1
Jumps & Turns 2/ DiscoTechniek (°2007-°2010 / Gevord. wedstrijddansers / via selectie 1e les) Za  7+14  sept. za 15u00-16u15 Beeltjens
Jumps & Turns 3/ Disco HL (°2007- ° …/ min. 2j wedstrijdervaring)  Proeflessen sept. 4+11 sept. Woe 20u-21u Beeltjens
Urban (hiphop/str) 1 2e-4de lj (gemengd) Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 14u-15u Heracles 2
Urban (hiphop/str) 2 5de-6e lj (gemengd) Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 13u-14u Heracles 2
Hiphop Jongens 1 2de-4de lj        Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 16u30-17u30 Heracles 3
Hiphop Jongens 2 (vanaf 5de lj)     Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 16u30-17u30 Heracles 2
Hiphop Jongens 3 (gevorderden)   Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 16u-17u Heracles 1
Hiphop Jongens 4 (selectie) za. 17u30-18u30 Heracles 1
Breakdance A (beginn. vanaf 7j) Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 10u-11u Heracles 3
Breakdance B (gevorderden)      Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 11u-12u Heracles 3
Cheerleaders (°2000-°2010)        Proeflessen  Vrij  6+13+20 sept. vrij. 19u30-20u30 Heracles 1
Freestyle A 1ste-2de mb        Proeflessen Za  7+14+21 sept. za. 13u-14u Heracles 1
Freestyle B 3de-5de mb         Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 17u30-18u30 Beeltjens
Freestyle C 17j+ (min.2j erv.)  Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 19u45-20u45 Beeltjens
GIRLY (Urban/street)  2e mb +              Proeflessen Di  3+10+17 sept. di. 19u-20u  Sporta
Streetdance A 1ste-2de mb        Proeflessen Di  3+10+17 sept. di. 18u-19u Sporta
Streetdance B 3de-5de mb        Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 19u – 20u Sporta
Streetdance C 17j+ (min.2j erv.)  Proeflessen Vrij  6+13+20 sept. vrij. 18u45-19u45 Beeltjens
Street High Lev. Interm.  (°2010 – °2004 / selectie via 1e lessen) Woe 4+11 sept.  woe. 17u-18u  Hera
Street High Lev. Elite   (°2007 en ouder / selectie via 1e proefles) Juiste startdatum volgt (Nog te bepalen)  Sporta
Volwassenen A Vanaf 18j (begin.)  Proeflessen Do 5+12+19 sept. do. 20u30-21.30u Heracles 1
Volw. B/ADULTS 2 Vanaf 18j (gevord. / Keuze gewone les of deelname Wedstrijdteam) Mail nr info@dansstudioshake.be vrij. 20u45-21u45 Hera 2 of Beeltjens
ZUMBA Vanaf 16j   Steeds 1 gratis proefles vanaf don 5 sept. do. 19u30-20.30u Heracles 1

Wedstrijd- en demoteams – enkel na auditie

Groep Leeftijd Uur Zaal
DISCO
Team Disco Kids Startkl. (MP) 1e-5e lj za. 9u30-11u Sporta
Team Disco Kids Midd.kl.(DP) 1e-5e lj za. 11u-12u30 Beeltjens
Team Disco Juniors Midd.kl (…) + 11j za. 12u30-14u sporta
Team Disco Adults (RI) + 15j za. 11u00-12u00 Sporta
Smallgroup Disco Mini-kids (LP) 1e-5e lj za. 12u45-14u00 (o.v.) Beeltjens
Smallgroup Disco Kids (LM) 1e-5e lj vrij. 18u30-19u30 (o.v.) Heracles 1
Smallgroup Disco Juniors 1 (NL) + 11j za. 14u-15 Sporta
Smallgroup Disco Adults (LU) + 15j do. 19u-20u Heracles 2
STREET
Team Street Kids  (BT) 2de-5de lj di. 17u30-19u00 Hera 1
Team Street Juniors  (MA) + 11j vrij. 17u30-18u45 Sporta
Team Street Adults  (NR) Vanaf 15j vrij. 20u-21.30u Sporta/Hera 2
Smallgroup Street Juniors  (STRSM) + 11j din. 20u-21u Sporta
MODERN
Team Modern Co Kids  (New)  + 8j zat. 14u00-15u15 Beeltjens
Team Modern Juniors (Kiko.)  + 10j vrij. 19u30-20u30 Heracles 1
Team Modern Co Adults  (OR)  + 14j woe. 14u-15u Beeltjens